Pomáhám profesionálním makléřům s prezentací.

Proč video?

Ano profesionální fotky jsou základ, ale video jsou emoce!
O videu se mluví a je mnohem lépe sdílitelné.

 

A nemusí to být ani luxusní nemovitosti aby přitáhli klienta.

Navíc je to skvělá volba pro reprezentaci makléře.

Letecké záběry z dronu?

Při mé práci standardem, jelikož jsem držitelem leteckého Oprávnění k provozu, tak je možné létat i v oblastech kde je to běžně zakázané. Po předchozím vyřízení povolení samozřejmě.

Letecké záběry jsou vhodné pro představení lokality a okolí nemovitosti.

Ideální volba je to i při představování pozemků, ze země přece jen všechny louky vypadají stejně. Pokud se doplní o vyznačení může být video velice efektivní.

Používám nejmodernější techniku a neustále jí vylepšuji.

Pokud si říkáte že k natáčení dnes stačí jen kamera tak jste na omylu. Základem mé techniky jsou kamery/fotoaparáty Sony Alpha které mají jeden z nejdokonalejších systémů ostření, Full Frame snímač kvůli světlosti a 4K rozlišení. Dále používám stabilizátory DJI Ronin S A RS2. Mikrofony RODE, Audiorekordér ZOOM, Tascam. Světla, náhledový monitor, slider a spoustu dalších drobností.

Technikou práce nekončí!

Post produkce je velice důležitá část tvorby. Nestačí to jen natočit ale video se musí správně sestříhat aby mělo drive. Také hudba je jedn z důležitých aspektů. Používám licencovanou hudbu z placených databází, a její výběr někdy zabere mnohem víc času než si myslíte.

I pokud začínáš v realitách tak ti rád pomohu se scénářem a s řečí těla. Určitě to nenatočíme na poprvé, ale jen praxí můžete zlepšit sami sebe.

Máte zájem o špičkovou prezentaci nemovitosti? Neváhejte mě kontaktovat.

    souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby kontaktování.