Můj příběh

Ahoj, jmenuji se Zdeněk a bydlím v Hořicích ve Východních Čechách. Moje obliba videa se datuje už do doby, kdy jsem byl na střední škole. Vždy jsem měl rád filmy. Ale ta pravá příležitost přišla až v roce 2016 kdy měl svatbu jeden z mých nejlepších kamarádů. A video mělo úspěch. Bylo to určitě i dobou, kdy oblíbenost YouTube vzrůstala.

V té době jsem stále jsem by zaměstnaný, ale zájem o má videa rostl tak že se z koníčka stal v roce 2019 Full time job. S každou další svatbou jsem se pokoušel posouvat dál. Hodně jsem se snažil inspirovat v zahraničních videích které přece jen měli náskok. Dokupoval techniku, učil se a získával zkušenosti.

V dnešní době mám profesionální vybavení pro natáčení videa. Specializuji se na svatební video, videoprohlídky nemovitostí, promo videa a komerční videa.

Video ovšem není jen o kameře, obraz je jen polovička. Profesionální audio rekordér, mikrofony, světla, stabilizátory, stativy a samozřejmě i dron s licencí. 

Svatební videa je to, co mě opravdu baví, vyprávět Vaše příběhy. Příběhy které spojila láska. Zanechat vzpomínku která zůstane.

Díky tomu poznávám úžasná místa, a také získávám nové přátelé. Někdy, obzvlášť v letní sezóně je to ale náročné. Žádná dovolené, práce hlavně v pátek a v sobotu do noci.

Dost času mi ale také zabírá práce pro realitní makléře, nebo developery. Pro ně nabízím  kompletní servis v oblasti prezentace nemovitosti což zahrnuje profesionální fotografie nemovitosti a interiéru, videoprohlídku, 3D půdorys, nebo virtuální prohlídku Matterport. Pro developerské projekty nebo luxusní nemovitosti také vytvářím webové stránky.