Můj příběh

Ahoj, jmenuji se Zdeněk. Moje obliba videa se datuje už do doby, kdy jsem byl na střední škole. Vždy jsem měl rád filmy. Ale ta pravá příležitost přišla až v roce 2016 kdy měl svatbu jeden z mých nejlepších kamarádů. A video mělo úspěch. Bylo to určitě i dobou, kdy oblíbenost YouTube vzrůstala.

V té době jsem stále jsem pracoval pro IT firmu, ale zájem lineárně rostl tak že se z koníčka stal v roce 2019 Full time job. To ale předbíhám proto že cesta to nebyla jednoduchá. S každou další svatbou jsem se pokoušel posouvat dál. Hodně jsem se snažil inspirovat v zahraničních videích které přece jen měli náskok. Dokupoval techniku, učil se a získával zkušenosti.

V dnešní době mám profesionální vybavení pro natáčení videa. Specializuji se na svatební video, videoprohlídky nemovitostí, promo videa a komerční videa.

Video ovšem není jen o kameře, obraz je jen polovička. Profesionální audio rekordér, mikrofony, světla, stabilizátory, stativy a mnoho dalšího.

Svatební videa je to, co mě opravdu baví, vyprávět Vaše příběhy. Příběhy které spojila láska. Zanechat vzpomínku která zůstane.

Díky tomu poznávám úžasná místa, a také získávám nové přátelé. Někdy, obzvlášť v letní sezóně je to ale náročné. Žádná dovolené, práce hlavně v pátek a v sobotu do noci.

Dost času mi ale také zabírá práce pro realitní makléře, nebo developery. Pro ně nabízím  kompletní servis v oblasti prezentace nemovitosti což zahrnuje profesionální fotografie nemovitosti a interiéru, videoprohlídku, 3D půdorys, nebo virtuální prohlídku Matterport. Pro developerské projekty nebo luxusní nemovitosti také vytvářím webové stránky.

Webové stránky a grafické návrhy je poslední odvětví, kterým vyplňuji zbytek času. Vytvářím weby pro podnikatele, firmy, jednotlivce i organizace. Zaměřuji se na jednoduchý funkční design který je optimalizovaný pro všechny zařízení a má jednoduchou a přehlednou administraci.